TOP appartementen te huur
-
Verhuurd
Luxe Appartement in Girouette te Huur Te Huur: ANG 2.800
Objectnr: 96692 - Per Maand
Luxe Appartement in Girouette te Huur. Het appartement is gelegen in de wijk Girouette. Het appartement is onderdeel van het Puerta de Palmas Resort. Het appartement is gelegen op de begane grond. Het appartement heeft een ruime woonkamer, ruime open keuken voorzien van alle apparatuur, een bijkeuken. Het appartement heeft 3 slaapkamers (airco), 2 badkamers, gasten toilet. Aan de achterzijde is een overdekte porch aanwezig. Eigen parkeerplaatsen aanwezig.
Wijk: Girouette
Slaap-/Badkamers : 3 / 2
Woon / Grond opp. : 160 m2. / -
- Te Huur
Prachtige Appartementen te Huur Brakkeput Abou Curacao Te Huur: ANG 2.300
Objectnr: 75920 - Per Maand
Te huur prachtige appartementen op Cocolora Apartments te Curacao. De appartementen hebben een ruime woonkamer met aangrenzende ruime porch, open keuken met apparatuur, 2 ruime slaapkamers, 2 badkamers, warm water boiler, wasmachine aansluiting. Elk appartement een eigen garage.
Wijk: Brakkeput
Slaap-/Badkamers : 2 / 2
Woon / Grond opp. : 120 m2. / -
- Verhuurd
Mooi appartement te huur op een veilig Resort Verhuurd: ANG 2.250
Objectnr: 86885
Mooi appartement te huur op een veilig Resort. Het is een autovrij en veilig resort met een gezamenlijk groot zwembad en mooi aangelegde tropische tuin. Het appartement ligt op de 1e verdieping met een ruime woonkamer, ruime porch, open keuken met apparatuur, 2 ruime slaapkamers, 2 badkamers.
Wijk: Brakkeput
Slaap-/Badkamers : 2 / 2
Woon / Grond opp. : 120 m2. / -
- Te Huur