At Home Curacao Real Estate

Het grootste aanbod koop- en huurwoningen +5999 788 4663

Makelaars Curacao

Makelaars Curacao

Er zijn een groot aantal makelaars op Curacao dus dat maakt het zoeken naar een geschikte woning een lastige taak. At Home Curacao tracht een compleet woning aanbod in kaart te brengen en werkt hierom graag met alle makelaars op Curacao, Suriname, Nederland en de omringende eilanden in het Caribisch gebied. Heeft een woning op het oog neem gerust contact met ons op wij zorgen voor aanvullende informatie, een bezichtiging, aankoop- of aanhuur begeleiding.

At Home Curaçao Intermediair b.v.
At Home Curacao de grootste huizensite van Curacao voor makelaar en particulier !

Caracasbaaiweg 202 (Budget Marine Building)
Willemstad, Curacao
sales@athomecuracao.com
www.athomecuraca.com

Kantoor Curacao; + 5999 788 4663 of +5999 7243211
Mobiel: +5999 512 42 74
Kantoor NL; + 31 (0)76-571 66 67

 

Sales team:

Chantal Boshuizen; +5999 698 27 30 chantal@athomecuracao.com (makelaar o.g.)

Jasmine Boularas: +5999 515 76 68  jb@athomecuracao.com  (makelaar o.g.)

Jacqueline Dekker: +599 9 698 86 78 jd@athomecuracao.com (makelaar o.g.)

Diana van den Heuvel: +599 95172664 diana@athomecuracao.com (vastgoed adviseur)

Alex Eekhout: +31(0)6 3326 1985 alex@athomecuracao.com (vastgoed adviseur)

Merel Franssen: +5999 512 42 76 mf@athomecuracao.com (directie)

Dineke Jalloh: +599 95205598 dj@athomecuracao.com (vastgoed adviseur)

Timothy Huyzen: +599 9 52 50 788 thuyzen@athomecuracao.com (commercieel o.g. makelaar en it)

Hans Spoelman: +5999 52 115 90 hans@athomecuracao.com (vastgoed adviseur)

Alexander Reens: +5999 522 77 63 alexander@athomecuracao.com  (makelaar o.g.)

Mark Sven de Vries: +5999 512 42 74 mv@athomecuracao.com (marketing)

Fred Wight: +5999 682 54 30 fw@athomecuracao.com (vastgoed adviseur)

 

 

Meest recent:

Contact:


At Home Curaçao | Real Estate
Caracasbaaiweg 202

Willemstad

Curaçao

Kantoor Curaçao: Tel./WA +5999 724 4660

Kantoor NL: +31 76 230 13 04

Buiten kantooruren Mob./WA +599 9 512 4274

sales@athomecuracao.com

Onze agenten

Jasmine Boularas +5999 515 7668

Jacqueline Dekker +5999 698 8678

Zyta de Koeijer +599 9 788 4663

Rik Noordhof +599 9 521 9845‬

Merel Franssen +5999 512 42 76

Mark Sven de Vries +5999 512 42 74

Fred Wight +5999 682 54 30

Lars van Driel ‭+31 (6)2550 4206‬
Begin met chatten!
1
Hulp nodig?
Hi, kan ik u helpen?