Het grootste aanbod koop- en huurwoningen +5999 788 4663
Gezellige Studio-Appartement in Jan Sofat te Huur. De wijk Jan Sofat is centraal gelegen ten oosten van Willemstad. De ligging aan het Spaanse water brengt een heerlijke wind met zich mee. In de buurt zijn vele voorzieningen te vinden in de vorm van horeca, mini malls en benzinestations. Bekende stranden zoals de Caracasbaai en Jan Thiel Beach met al haar voorzieningen zijn nog geen 10 minuten rijden. Mambo Boulevard is eveneens circa 10 minuten rijden. Het centrum van Willemstad is circa 15 minuten rijden.
Jan Sofat
Jan Sofat is een gated resort gelegen aan het Spaanse Water. Er zit 24/7 bewaking aan de poort. Van oudsher is Jan Sofat een luxe resort. Het resort beschikt over een marina (tegen betaling).
Het complex
Het appartementencomplex bestaat uit een hoofdwoning en vijf appartementen. Het authentieke appartementencomplex heeft een karakteristieke uitstraling en staat bekend als “Het Kasteel”. Het complex is hoog gelegen en heeft op verschillende verdiepingen een prachtig uitzicht op het Spaanse water en de Tafelberg.
Het appartement
Dit studio-appartement heeft een oppervlakte van circa 45m2, beschikt over een moderne keuken en recent vernieuwde badkamer. Deze badkamer beschikt over een ruime douche, een wastafel en toilet. De slaapkamer heeft een queen-size bed en beschikt over een nieuwe LG-airco. De slaapkamer is separaat gelegen van de keuken.
Dit appartement is zeer rustig gelegen aan de voorzijde van het gebouw. Tevens beschikt het appartement over een grote opbergruimte, welke ook als kantoor of tweede slaapkamer gebruikt kan worden. Het studio appartement beschikt over een eigen terras.
Er is een ruim gemeenschappelijk zwembad aanwezig met een zonneterras en verschillende comfortabele strandbedden. Het zwembad wordt 2 maal in de week onderhouden door een ‘pool service’.
Huurprijs ANG 1200,- p.m. incl. G/W/L, WIFI en servicekosten excl. airco kosten.
Gasfornuis, Magnetron, Wasmachine, Gemeubileerd, appartement, Villapark, Airconditioning, 110V, 220V, Gedeeld Zwembad, Eetkamer, Slaapkamer, Badkamer, badkamer, Gastentoilet |
lat: 12.08792341470566, long:-68.85187069999999
De objecten worden aangeboden in ANG (Antilliaanse Nederlandse guldens en de omrekenkoers naar U$ is x 0,55907 en € is x 0,51060), u kunt dan ook geen rechten ontlenen aan deze omgerekende prijzen.
Wij wensen u veel succes bij het vinden van een object van uw keuze